SIDEBORDE, et par, IKEA, „Ry“, 1990'erne.

4225271. SIDEBORDE, et par, IKEA, „Ry“, 1990'erne.

Metal og glas.

Højde til bordplade ca. 56 cm. Diameter 40 cm. Samlet højde ca. 70 cm.

„Ry“ blev introduceret i IKEA-kataloget fra 1989. Derefter med forkromet metal undervogn.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Et lille kanthak på en bordplade.

Tema

Auctionet Special: IKEA Through the Years

Få foretaget en gratis vurdering!

Metal og glas.

Tema

Antal besøg: 829