Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Göteborgs Auktionsverk
Kunst
Malerie
LOTTEN VON GEGERFELT. Kystbillede med roere, olie på lærred, signeret.
422476. LOTTEN VON GEGERFELT. Kystbillede med roere, olie på lærred, signeret.
17 x 32 cm.
Vis hele teksten
Krakeleret, pletter.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
17 x 32 cm.
Vis hele teksten
Krakeleret, pletter.
Göteborgs Auktionsverk
Antal besøg:
1.340