HUGO ZUHR. 2 litografier signerede og nummererede.
422420. HUGO ZUHR. 2 litografier signerede og nummererede.
Västerbottnisk landskab ved Bjurfors Umeälven, signeret, nummereret 191/225, billedareal ca 34 x 54 cm, indrammet.
Kvarner Kreta, signeret, nummereret 152?/360, billedflade ca 37 x 60 cm, indrammet.
"Umeälven", pletter på passepartouten.
Rammerne er i god stand.
Rammerne er i god stand.