SØLV FORGYLDT SMARAGD ARMBÅND.

4224124. SØLV FORGYLDT SMARAGD ARMBÅND.

Justerbart armbånd i guld på 925 sølv med rundskårne smaragder og hvide sten.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 137