4223558. - To SERVIETRINGE - Sølv 800/000, Wilhelm Binder.
begge stemplet „Half Moon Crown 800 og“ WTB“ for Wilhelm Binder“, let indrykket i midten, hver indgraveret dekorativ kartouche med dateret påskrift „Zum Andenken 16.Mai 1890 Schiebusch“, H. x Dm. ca. 3,4 x 5 cm, totalvægt ca. 35,6 g.