Gyngestol, malet træ, 20. århundrede.

4223478. Gyngestol, malet træ, 20. århundrede.

Gyngestol sædehøjde 44, ryghøjde 95, dybde 90 cm.

Slid, ridser, mærker, senere maling.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 174