KG NILSON. Farvelitografier, 2 stk., signeret 1983 og nr.

422341. KG NILSON. Farvelitografier, 2 stk., signeret 1983 og nr.

"Til Newton III" 9/120, 44 x 70 cm.
"Score I" 25/100, 48 x 79 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

"Score I" 25/100, 48 x 79 cm.

Antal besøg: 1.280