JÖRGEN BOBERG. Farvelitografi.

4223402. JÖRGEN BOBERG. Farvelitografi.

Ansigt, signeret og nummereret 79/275, billedmål 38x28 cm, samlede mål 66x52 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 136