NICHOLAS MARKOVITCH. "Gandria; Luganosøen", litografi, signeret Marc.
422337. NICHOLAS MARKOVITCH. "Gandria; Luganosøen", litografi, signeret Marc.
Litografien er udgivet af Stehil Fréres SA Zurich Switzerland, som også har eksklusive rettigheder (copyright) til udgivelsen af arket. taget en verso fra bladet, har mao undersøgt Også forlagene, og at de har eneret på udgaven, stod bag på bladet.
31 x 21,5 cm.
31 x 21,5 cm.