LLUÍS AMER. Stilleben.

LLUÍS AMER. Stilleben.
4222804. LLUÍS AMER. Stilleben.

Litografi
Signeret, dateret 2001 og nummereret 104/190
54x71 cm.

I god stand.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Litografi
54x71 cm.

I god stand.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 246