ENRIQUE JOSÉ BASTER. „Hjeminventar“.

4222801. ENRIQUE JOSÉ BASTER. „Hjeminventar“.

Akvarel og akryl på papir
Winsor & Newton tørforsegling og filigran
Signeret, titlen og dateret 2005. På bagsiden, signeret, tituleret, dateret og teknisk (akryl, pap)
76x56,5 cm.

Små folder i hjørnerne. På bagsiden akvarelprøver.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Akvarel og akryl på papir
76x56,5 cm.

Nej, betales af sælger

Adresse

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
M02
Antal besøg: 109