RAMON SANVISENS. Landskab.

RAMON SANVISENS. Landskab.
4222796. RAMON SANVISENS. Landskab.

Litografi
Signeret og berettiget „P.A.“
45,5x57,5 cm.

I god stand. Lette knæk. Små pletter på bagsiden.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Litografi
Signeret og berettiget „P.A.“
45,5x57,5 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 237