EYVOR BRUNNER. „HVILENDE FASSBINDER, HUND“.

4222666. EYVOR BRUNNER. „HVILENDE FASSBINDER, HUND“.

Signeret og dateret 1994, olie på lærred, titel a tergo med etiket, 88x99 cm, ramme af eg, 90x101 cm.

Ramme med noget håndteringsslitage.

Tema

Spring Quality Auction

Få foretaget en gratis vurdering!

Tema

Spring Quality Auction

Antal besøg: 1.189