KARAFFEL og 2 COGNAC GLAS, indgraveret glas.

4222648. KARAFFEL og 2 COGNAC GLAS, indgraveret glas.

Karaffel, højde: ca. 26 cm
Glas, højde: 8 cm.

Brugsslitage. Ridser i bunden af karaffel og chips.

Få foretaget en gratis vurdering!

Karaffel, højde: ca. 26 cm
Glas, højde: 8 cm.

Antal besøg: 134