STOLE, et par, sengustavianske, Anders Jonsson, Lindome, omkring 1800.

422237. STOLE, et par, sengustavianske, Anders Jonsson, Lindome, omkring 1800.

En mærket AIS. Skåret dekoration, malet.

Slitage, skader og reparationer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.140