JÜRI MARRAN (ESTLAND, 1937-2021). „Kevad“ (Forår).

4221382. JÜRI MARRAN (ESTLAND, 1937-2021). „Kevad“ (Forår).

Olie på panel, 60 x 50 cm. Rammemål 60 x 75 cm. Signeret og dateret 90.

Ingen anmærkninger.

Tema

Across The Baltic Sea

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Tema

Across The Baltic Sea

Antal besøg: 532