OMSLAG, hæklet, 20. århundrede og stormhat.

42213. OMSLAG, hæklet, 20. århundrede og stormhat.

c: a 220X240 cm. Klassisk stormhat.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 3.042