20. århundredes søjle i alabaster og forgyldt bronze.

4221160. 20. århundredes søjle i alabaster og forgyldt bronze.

110x28x28 cm
(23,5x23,5 cm hylden).

Demonteret og nogle skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

110x28x28 cm
(23,5x23,5 cm hylden).

Demonteret og nogle skader.

Antal besøg: 189