BUFFESKAB, lys eg, bondrococo, begyndelsen af det 20. århundrede.

422093. BUFFESKAB, lys eg, bondrococo, begyndelsen af det 20. århundrede.

Højde 128 cm. Bredde 200 cm, Dybde 61 cm.
Tre døre.
En nøgle.
#422085 #422160.

Pletter og slitage.
Det ene ben er ustabilt.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Tre døre.
En nøgle.
#422085 #422160.

Pletter og slitage.
Det ene ben er ustabilt.

Nøgle/nøgler findes

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 2.089