4220605. TO PAPIRUDSKÆRINGER - INDONESIEN.
sandsynligvis læder, kunstfærdigt udskåret som papirskåret og malet sort, bladform med fugle- og dragemotiver i Gunungan stil, ca. 56,5 x 37,5 cm, god stand/1x Garuda med slange, bølget, små fejl, rifter, let slid, ca. 43 x 37 cm, begge løse, Indonesien, 20. århundrede.