MICHAEL BIHAIN. Skrivebord, „Libri“, Swedese.

4220269. MICHAEL BIHAIN. Skrivebord, „Libri“, Swedese.

Skriveflade ca. 59 cm dyb og 76 cm bred, arbejdshøjde ca. 78 cm. Højde 228 cm.

Brugsslitage. Mærker og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 666