MALET SPEJL, 19. århundrede.

MALET SPEJL, 19. århundrede.
4219638. MALET SPEJL, 19. århundrede.

Ca. 31x49 cm.

Slitage, gnidning, senere malet sandsynligvis omarbejdet fra bordspejl.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 31x49 cm.

Antal besøg: 222