ÆLDRE BROCHE, sølv, delvis forgyldt.

4219404. ÆLDRE BROCHE, sølv, delvis forgyldt.

Vægt 7,2 gram, dimensioner 45x34 mm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 127