TELEFON, ældre model, 20. århundrede.

4218556. TELEFON, ældre model, 20. århundrede.

Højde 33 cm, bredde 22 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 33 cm, bredde 22 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 161