GEORGE GOODWIN KILBURNE. Havescene, akvarel, signeret.

421789. GEORGE GOODWIN KILBURNE. Havescene, akvarel, signeret.

26 x 35 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

26 x 35 cm.

Antal besøg: 1.743