KRISTINA NILSDOTTER. Olie på lærred, modelstudie, signeret.

4217767. KRISTINA NILSDOTTER. Olie på lærred, modelstudie, signeret.

98 x 68 cm.

Løst lærred, er spikret til ramme.

Få foretaget en gratis vurdering!

98 x 68 cm.

Antal besøg: 446