KRISTINA NILSDOTTER. Olie på lærred, modelstudie, signeret.

4217730. KRISTINA NILSDOTTER. Olie på lærred, modelstudie, signeret.

78 x 60 cm.

Løst lærred.

Få foretaget en gratis vurdering!

78 x 60 cm.

Løst lærred.

Adresse

Rönningevägen 4A
824 34 Hudiksvall
Sverige

Placering
A3
Antal besøg: 165