SPANISH SCHOOL, 20TH CENTURY. Landskab.

4217054. SPANISH SCHOOL, 20TH CENTURY. Landskab.

Olie på bord
Med uidentificeret underskrift
30,5x36,5 cm.

Tab og små pletter. Malet og forgyldt stukket træramme, med fejl og defekter.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på bord
30,5x36,5 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 213