ARTEMI BORDAS. Landskab.

ARTEMI BORDAS. Landskab.
4217053. ARTEMI BORDAS. Landskab.

Olie på lærred
Signeret og dateret 1946
37x71,5 cm.

Ældre lak. Guldmalet træramme. Ikke undersøgt uden for rammen.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred
Signeret og dateret 1946
37x71,5 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 179