VAS, flinttøj, kinesisk stil, 20. århundrede.

421689. VAS, flinttøj, kinesisk stil, 20. århundrede.

Blomster indretning. Hänkler forestiller drager. Højde 55 cm.

Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Overfladeslitage.

Antal besøg: 923