SAMME KNIV, Andreas Poggats, monogram signeret, 1900-tallet.

421630. SAMME KNIV, Andreas Poggats, monogram signeret, 1900-tallet.

Længde eksklusiv kappe, 20 cm.
Totallængde 24,5 cm.

Signeret på skede.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Totallængde 24,5 cm.

Signeret på skede.

Brugsslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 4.090