HERMÈS, armbånd, „Clic H“.

HERMÈS, armbånd, „Clic H“.
4215977. HERMÈS, armbånd, „Clic H“.

I hvidt metal og sort emalje, mærket „Hermès N“ og håndværksstempel, medfølger ikke original smykketaske, hornhøjde ca. 21 mm, armring 5,5x6, indvendig 4,8x5,5cm.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 656