Værktøj, 6 stk. 20. århundrede.

4214649. Værktøj, 6 stk. 20. århundrede.

Blandt andet negleekstraktorer, EJ, Uhr, Kungsör.
Øks, Per, Hejar smede, Eskilstuna.
Længde ca. 15-52 cm.

Brugsslitage.
Ikke funktionstestet, ikke fuldt gennemgået, der gives ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca. 15-52 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 245