GUSTAV THEODOR WALLÉN. Olie på lærred.

4214341. GUSTAV THEODOR WALLÉN. Olie på lærred.

Klistret på panel, bagside med fragtlabel, usigneret, billedmål ca. 110 x 112 cm, karmmål ca. 143 x 155 cm.

Betingelse for brug.

Få foretaget en gratis vurdering!

Betingelse for brug.

Antal besøg: 229