Kommode og SPEJL, ædeltræ, 1960'erne.

421408. Kommode og SPEJL, ædeltræ, 1960'erne.

Længde 60 cm Bredde 30 cm Højde 51 cm Spejlet mærket GT.

Brugsslitage.
Pletter. Ridser Et ben med reparationer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 462