THOMAS SANDELL. Bænk, IKEA, „PS“ serien, designet 1995.

4213367. THOMAS SANDELL. Bænk, IKEA, „PS“ serien, designet 1995.

Foldelås fineret i birk, på hjul. Med opbevaring indeni.
Længde 90 cm, dybde 32. Højde 43 cm.

Brugsslitage, mærker og spåner. Trægt hængsel.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.050