MINIATURETRAPPE AF TRÆ, monogram signeret AM, 20. årh.

4212596. MINIATURETRAPPE AF TRÆ, monogram signeret AM, 20. årh.

Højde 34, diameter over fødder 20 cm.

Brugsslitage,
Gravning og ridser forekommer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage,

Antal besøg: 2.234