NIELS BACH. Sofabord/sidebord, teak, 1960'erne, Danmark.

4212452. NIELS BACH. Sofabord/sidebord, teak, 1960'erne, Danmark.

Rundt glaseret teak sofabord, stemplet på undersiden, H.51cm, D.91cm.

Alderstilpassede tegn på brug og gnidning, delvise pletter, misfarvninger og slid, nogle gange minimale ridser og stød.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 672