SVENOLOV EHRÉN. „Kungan“, farvetræsnit.

4211462. SVENOLOV EHRÉN. „Kungan“, farvetræsnit.

signeret og dateret Svenolov Ehrén -73, 75/85, billedmål ca 34x37, karmmål 46x50 cm.

Ikke uddannet.

Kunstner/designer

Svenolov Ehrén (1927–2004)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ikke uddannet.

Kunstner/designer

Svenolov Ehrén (1927–2004)

Antal besøg: 372