EMIL JANEL (1897-1981). Skulptur "Fængslet", udskåret træ.

421139. EMIL JANEL (1897-1981). Skulptur "Fængslet", udskåret træ.

Signeret og dateret Emil Janel 1930. Højde 30,5 cm.

Revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Revner.

Antal besøg: 7.483