ENRIC PORTA MESTRE. Flodudsigt.

4211132. ENRIC PORTA MESTRE. Flodudsigt.

Olie på lærred
Signeret
100x80 cm.

I god stand. Lakeret træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred
Signeret
100x80 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 354