Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Garpenhus Auktioner
Kunst
Malerie
SONIA MONICA JACOBSSON. Belysning, olie på lærred, signeret.
420949. SONIA MONICA JACOBSSON. Belysning, olie på lærred, signeret.
50x50 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
50x50 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Garpenhus Auktioner
Antal besøg:
5.721