OVALT SPEJL, 1900 århundrede.

OVALT SPEJL, 1900 århundrede.
4209416. OVALT SPEJL, 1900 århundrede.

Plast. Ca. 55x46 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Plast. Ca. 55x46 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 192