YARLLAKAN, tæppe, monogram signeret MD, ca 210x132 cm.

4209085. YARLLAKAN, tæppe, monogram signeret MD, ca 210x132 cm.

Uld på uldkæde.

Brugsslitage, mindre pletter, afskårne vipper.

Få foretaget en gratis vurdering!

Uld på uldkæde.

Antal besøg: 350