Postkort, Norrhult, 20. århundrede.

4208999. Postkort, Norrhult, 20. århundrede.

Omslag med 77 postkort og fotopostkort fra Norrhult i Kronoberg amt.
Postkortene er indsat med fotohjørner og kan let fjernes.
Oprindeligt fra Carl Melkerssons samling.
Dimensioner album 26x26x7 cm.

Brugsslitage.

Tema

Super collector Per-Johan Weidolf: Part 1

Få foretaget en gratis vurdering!

Dimensioner album 26x26x7 cm.

Brugsslitage.

Tema

Antal besøg: 341