En samling af lokal post, 20. århundrede.

4208471. En samling af lokal post, 20. århundrede.

Et album, løse indsatsark, frankerede konvolutter osv. Med lokal post og landepost.

Varieret slitage, ikke fuldt afsluttet.

Tema

Super collector Per-Johan Weidolf: Part 4

Få foretaget en gratis vurdering!

Tema

Antal besøg: 281