BRUNO MATHSSON & PIET HEIN. Tabel „Superellips“ Mathsson International, 1982.

4208440. BRUNO MATHSSON & PIET HEIN. Tabel „Superellips“ Mathsson International, 1982.

Elliptisk plade fineret med masurbirk, spændeben i forkromet stål.

Højde 69.5
Bredde 240
Dybde 120,5

(cm).

Brugsslitage, mindre mærker, finér bit for bit med mindre sprækker i leddene.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 69.5
Bredde 240
Dybde 120,5

(cm).

Antal besøg: 629