IVAN PETERSSON. Krointeriør, olie på Panel, signeret Peter og dateret 1986.

420831. IVAN PETERSSON. Krointeriør, olie på Panel, signeret Peter og dateret 1986.

33x41 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

33x41 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 3.078