MATTA, tæppe, monogram signeret LM, 236 x 168 cm.

420819. MATTA, tæppe, monogram signeret LM, 236 x 168 cm.

Geometriske mønstre.

Brugsslitage og mindre kantslid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Geometriske mønstre.

Antal besøg: 3.166