Et par messing lysekroner, miniaturer.

4207645. Et par messing lysekroner, miniaturer.

Højde ca. 22 cm
Diameter ca. 20 cm.

Pletter, ridser
En dekorblomst mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 22 cm
Diameter ca. 20 cm.

Pletter, ridser
En dekorblomst mangler.

Antal besøg: 206